Anul școlar 2018-2019

Limbile română, maghiară și latină

  1. Abrudean Marieta
  2. Ardelean Ioana - șef catedră
  3. Crișan Laura
  4. Deme Enikő
  5. Gaspar Zita
  6. Groza Claudia
  7. Hîruţa Aurelia
  8. Macarie Doina
  9. Moroșan Lenuța
  10. Poenar Rus Eva
  11. Sztankovszky Enikő
  12. Toma Camelia
  13. Vlas Irina

Matematică

  1. Berende Monica
  2. Berinţan-Sîntejudean Olimpia
  3. Chira Mirela
  4. Kovacs Melinda
  5. Fodor Erika
  6. Goina Delia - șef catedră
  7. Mureșan Liviu
  8. Pop Gheorghe
  9. Pop Ioan

Chimie

  1. Muller Kristina
  2. Pop Elena
  3. Țigăuan Iacob - șef catedră
  4. Vlad Iuliana
  5. Zoldehgy Elisabeta

Biologie

  1. Curtuiuș Oltița - șef catedră
  2. Kovacs Zsolt
  3. Moldovan Duța
  4. Preda Alincuța

Geografie

  1. Cira Viorica - șef catedră
  2. Peter Adrian
  3. Peter Crina
  4. Simon Kinga

Socio-Umane și Religie

  1. Arieșan Ilie
  2. Brici Florina - prof. cons.
  3. Catinean Lacramioara - prof. cons.
  4. Ciutan Brumărel
  5. Deuș Ioan
  6. Gherman Laura
  7. Gered Petru
  8. Kerekes Manuela
  9. Levai Ileana
  10. Mișca Florin
  11. Miheștean Alin
  12. Neamț-Uță Bogdan
  13. Pintiliescu Andrea - șef catedră
  14. Toth Zoltan

Istorie

  1. Antal Attila
  2. Kirai Ildiko
  3. Manea Angelo -
  4. Oniga Adina
  5. Paladic Iulian
  6. Vălean Alexandru - șef catedră

Limbile engleză, franceză și germană

  1. Buboly Monica
  2. Ciuruș Carina
  3. Colțea Angela
  4. Drăgan Alina
  5. Lechinţan Dalia
  6. Marosi Reka
  7. Nedelea NIcoleta
  8. Părăuan Andreea
  9. Rai Anca
  10. Răchită Constantina
  11. Roth-Gross Venera - șef catedră
  12. Sima Cosmin
  13. Strungar Monica
  14. Slevoaca Crina
  15. Todea Stela
  16. Vaida Henrietta

Fizică

  1. Bălan Daiana
  2. Cocis Ana-Maria
  3. Szekely David - șef catedră
  4. Tabără Camelia
  5. Ungur Gențiana

Educație fizică, vizuală și muzicală

  1. Borodi Ștefania
  2. Butila Geanina
  3. Deak Zoltan
  4. Nicolae Grigore
  5. Oprea Mihaela - șef catedră
  6. Podișor Adrian
  7. Oprea Teodor
  8. Sucilă Lidia
  9. Sarkani Kinga

Tehnologii

  1. Colțescu Ramona
  2. Furedi Carmen - șef catedră
  3. Grec Margareta
  4. Irimia Ana Corina
  5. Lungu Iudit
  6. Mureșan Maria
  7. Mihon Adriana
  8. Neamțiu Eugen
  9. Semeșdean Ana
  10. Trișcaș Ionica
  11. Trișca Sorina

Învățători

  1. Balint Eva
  2. Balmoș-Rus Alexandra
  3. Bocskay Tunde
  4. Câmpan Monica
  5. Carabian Deneș Agnes
  6. Catalano Cristina
  7. Conț Ioana
  8. Dragonici Garofița
  9. Giurgiuca Anamaria
  10. Hâlmu Rodica
  11. Lupșan Simona Anamaria
  12. Matei Livia
  13. Matei Irina
  14. Moroșan Melinda
  15. Moțoc Ioana
  16. Ometita Emilia
  17. Pitea-Crișan Adina
  18. Podină Dorina - resp. comisie învățători
  19. Pop Teodora Sorina
  20. Rad Aurora
  21. Sidor Maria
  22. Someșan Nicoleta
  23. Simion Lenuța Daniela
  24. Țăran Livia
  25. Veer Ildi
  26. Voica Alina
 

Autentificare