Anul școlar 2017-2018

Limbile română, maghiară și latină

  1. Abrudean Marieta
  2. Ardelean Ioana - șef catedră
  3. Crișan Laura
  4. Deme Enikő
  5. Gaspar Zita
  6. Groza Claudia
  7. Hîruţa Aurelia
  8. Macarie Doina
  9. Moroșan Lenuța
  10. Poenar Rus Eva
  11. Sztankovszky Enikő
  12. Toma Camelia
  13. Vlas Irina

Matematică

  1. Berende Monica
  2. Berinţan-Sîntejudean Olimpia
  3. Chira Mirela
  4. Kovacs Melinda
  5. Fodor Erika
  6. Goina Delia - șef catedră
  7. Mureșan Liviu
  8. Pop Gheorghe
  9. Pop Ioan

Chimie

  1. Bucur Katalin
  2. Muller Kristina
  3. Pop Elena
  4. Țigăuan Iacob - șef catedră
  5. Vlad Iuliana
  6. Zoldehgy Elisabeta

Biologie

  1. Curtuiuș Oltița - șef catedră
  2. Kovacs Zsolt
  3. Moldovan Duța
  4. Preda Alincuța

Geografie

  1. Cira Viorica - șef catedră
  2. Peter Adrian
  3. Peter Crina
  4. Simon Kinga
  5. Giurgiu Elena

Socio-Umane și Religie

  1. Arieșan Ilie
  2. Brici Florina - prof. cons.
  3. Catinean Lacramioara - prof. cons.
  4. Ciutan Brumărel
  5. Corbu Cristina
  6. Deuș Ioan
  7. Filipas Veronica
  8. Gherman Laura
  9. Gered Petru
  10. Kerekes Manuela
  11. Levai Ileana
  12. Mișca Florin
  13. Pintiliescu Andrea - șef catedră
  14. Toth Zoltan

Istorie

  1. Antal Attila
  2. Bradea Iulia - șef catedră
  3. Kirai Ildiko
  4. Manea Angelo
  5. Oniga Adina
  6. Vălean Alexandru

Limbile engleză, franceză și germană

  1. Ciuruș Carina
  2. Colțea Angela
  3. Drăgan Alina
  4. Iurişniţi Cristina
  5. Lechinţan Dalia
  6. Marosi Reka
  7. Părăuan Andreea
  8. Paladic Alexandru
  9. Rai Anca
  10. Răchită Constantina
  11. Roth-Gross Venera - șef catedră
  12. Sima Cosmin
  13. Strungar Monica
  14. Slevoaca Crina
  15. Todea Stela
  16. Orehov Lucia
  17. Constantinescu Angela
  18. Vaida Henrietta

Fizică

  1. Bălan Daiana
  2. Cocis Ana-Maria
  3. Muller Kristina
  4. Pop Rodica
  5. Szekely David - șef catedră
  6. Tabără Camelia
  7. Ungur Gențiana

Educație fizică, vizuală și muzicală

  1. Antal Anamaria
  2. Borodi Ștefania
  3. Bodașcă Vlad
  4. Butila Geanina
  5. Burduhos Marius
  6. Deak Zoltan
  7. Nicolae Grigore
  8. Oprea Mihaela - șef catedră
  9. Oprea Teodor
  10. Sucilă Lidia
  11. Sarkani Kinga

Tehnologii

  1. Furedi Carmen - șef catedră
  2. Lungu Iudit
  3. Marțian Elena
  4. Mureșan Maria
  5. Mihon Adriana
  6. Neamțiu Eugen
  7. Semeșdean Ana
  8. Trișcaș Ionica

Învățători

  1. Balint Eva
  2. Balmoș-Rus Alexandra
  3. Bocskay Tunde
  4. Câmpan Monica
  5. Carabian Deneș Agnes
  6. Catalano Cristina
  7. Conț Ioana
  8. Crișan Lucica
  9. Dragonici Garofița
  10. Giurgiuca Anamaria
  11. Hâlmu Rodica
  12. Matei Livia
  13. Matei Irina
  14. Mihalca Oltița
  15. Moroșan Melinda
  16. Moțoc Ioana - resp. comisie metodică
  17. Ometita Emilia
  18. Pitea-Crișan Adina
  19. Podină Dorina
  20. Ponorean Andrada
  21. Rad Aurora
  22. Sidor Maria
  23. Someșan Nicoleta
  24. Simion Lenuța Daniela
  25. Țăran Livia
  26. Veer Ildi
  27. Voica Alina

Autentificare