Anul școlar 2019-2020

Limbile română, maghiară și latină

  1. Abrudean Marieta
  2. Ardelean Ioana - șef catedră
  3. Crișan Laura
  4. Deme Enikő
  5. Gaspar Zita
  6. Groza Claudia
  7. Hîruţa Aurelia
  8. Macarie Doina
  9. Moroșan Lenuța
  10. Poenar Rus Eva
  11. Sztankovszky Enikő
  12. Toma Camelia
  13. Vlas Irina

Matematică

  1. Alexa Mioara Daria
  2. Berinţan-Sîntejudean Olimpia
  3. Chira Mirela
  4. Ceuca Sabina Ioana
  5. Kovacs Melinda
  6. Fodor Erika
  7. Goina Delia - șef catedră
  8. Mureșan Liviu
  9. Stoleriu Daria Maria

Chimie

  1. Muller Kristina
  2. Pop Elena
  3. Țigăuan Iacob - șef catedră
  4. Vlad Iuliana
  5. Zoldehgy Elisabeta

Biologie

  1. Curtuiuș Oltița - șef catedră
  2. Kovacs Zsolt
  3. Moldovan Duța
  4. Preda Alincuța
  5. Toniuc Ancuta

Geografie

  1. Cira Viorica - șef catedră
  2. Filipaș Lucreția
  3. Giurgiu Elena
  4. Gyorgyi Rudolf Attila
  5. Peter Adrian
  6. Peter Crina

Socio-Umane și Religie

  1. Arieșan Ilie
  2. Brici Florina - prof. cons.
  3. Catinean Lacramioara - prof. cons.
  4. Ciutan Brumărel
  5. Deuș Ioan
  6. Filipaș Veronica
  7. Gherman Laura
  8. Gered Petru
  9. Jimborean Emilia
  10. Kerekes Manuela
  11. Levai Ileana
  12. Mișca Florin
  13. Neamț-Uță Bogdan
  14. Pintiliescu Andrea - șef catedră
  15. Șofron Elena Sanda
  16. Toth Zoltan

Istorie

  1. Antal Attila
  2. Kirai Ildiko
  3. Manea Angelo -
  4. Oniga Adina
  5. Sbârcea Ciprian Ionuț
  6. Vălean Alexandru - șef catedră

Limbile engleză, franceză și germană

  1. Buboly Monica
  2. Ciuruș Carina
  3. Colțea Angela
  4. Drăgan Alina
  5. Lechinţan Dalia
  6. Marosi Reka
  7. Nedelea NIcoleta
  8. Onciu SIlviu
  9. Părăuan Andreea
  10. Rai Anca
  11. Roth-Gross Venera - șef catedră
  12. Sima Cosmin
  13. Strungar Monica
  14. Slevoaca Crina
  15. Semeniuc Camelia Daniela
  16. Vaida Henrietta

Fizică

  1. Bălan Daiana
  2. Cocis Ana-Maria
  3. Szekely David - șef catedră
  4. Tabără Camelia
  5. Ungur Gențiana
  6. Vâju George

Educație fizică, vizuală și muzicală

  1. Borodi Ștefania
  2. Butila Geanina
  3. Boncea Ionuț
  4. Deak Zoltan
  5. Mihalache Gava Mircea
  6. Nicolae Grigore
  7. Oprea Mihaela - șef catedră
  8. Podișor Adrian
  9. Sarkani Kinga
  10. Tabără Adriana

Tehnologii

  1. Colțescu Ramona
  2. Borz Mihaela
  3. Furedi Carmen - șef catedră
  4. Grec Margareta
  5. Lungu Iudit
  6. Mureșan Maria
  7. Mihon Adriana
  8. Neamțiu Eugen
  9. Semeșdean Ana
  10. Todoran Anca
  11. Trișcaș Ionica
  12. Trișca Sorina

Învățători

  1. Balint Eva
  2. Balmoș-Rus Alexandra
  3. Bocskay Tunde
  4. Câmpan Monica
  5. Carabian Deneș Agnes
  6. Catalano Cristina
  7. Conț Ioana
  8. Dragonici Garofița
  9. Dologa Diana
  10. Giurgiuca Anamaria
  11. Hâlmu Rodica
  12. Lupșan Simona Anamaria
  13. Matei Livia
  14. Matei Irina
  15. Moțoc Ioana
  16. Ometita Emilia
  17. Pitea-Crișan Adina
  18. Podină Dorina - resp. comisie învățători
  19. Pop Teodora Sorina
  20. Rad Aurora
  21. Sidor Maria
  22. Someșan Nicoleta
  23. Simion Lenuța Daniela
  24. Țăran Livia
  25. Veer Ildi
  26. Voica Alina